#669
Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#657
Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
#455Stefaan Schreel
#44Charles Trumper
#382Remy Cornelissen
Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#166
Een Indische legkast met gepatineerde look.
An Indian wardrobe with a patinated look.No longer availableDim. 163 x 101 x 46cmEstimate: € 120/200 -
#111
Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
#582LallemandPeriod: 1809-1892
#148
A liqueur set consisting of a crystal decanter with 6 colored shot glasses on a foot.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 150/200 -
#31
#648
#554
Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
A painted wooden horse.No longer availableDim. 105 x 115cmEstimate: € 120/200