#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#656HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#496Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#556Kerman LavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#586Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#566Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#690Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#676Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#756Een handgeknoopte wollen loper.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#736Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80
#582Henri II buffet van notenhout.
#425Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#628Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#59Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Schaatsen op het ijs”. Litho. Gesigneerd.
”Patinage sur glace”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 23,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
#461Een Akuba en een ander gesculpteerd Afrikaans houten beeld.
Un Akuba et une autre statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
Un service a verres en cristal taillé pour 10 personnes. 50 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240