Similar lots by type
-
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#616
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 190 cm x 108 cmEstimate: € 55/75 -
#512
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#174The Franklin Mint
“ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.
"Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.No longer availableDim. 91 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 223 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 270 x 360 cmEstimate: € 200/250 -
#164The Franklin Mint
“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#646
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 218 x 119 cmEstimate: € 35/45 -
#686
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 125 x 195 cmEstimate: € 50/70 -
#366Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 120 x 200 cmEstimate: € 35/45 -
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
Deux tapis orientaux noués à la main.No longer availableDim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cmEstimate: € 40/50 -
#386
Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.No longer availableDim. 116 x 74 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#90
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600/800 -
#210Geovani, Swiss Made
Quartz horloge van roestvrij staal, bezet met 96 diamantjes, samen 0,64 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en acier inoxydable, sertie de 96 diamants, totalisant 0,64 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#474
“Abstract met blauw en gele vlakken.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Abstrait avec des surfaces bleues et jaunes." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#64
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Pêcheurs sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#219Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120/180 -
#478Pilar FranceschPeriod: °1941
“Otoño”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Otoño". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 39cmEstimate: € 180/260 -
#570
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. en een centrale saffier van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,86 ct et d'un saphir central de +- 4 ct.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 1300/1500 -
#43
“Versace, l’Homme.” Een grote parfumfles.
"Versace, l'Homme." Un grand flacon factice de parfum.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#552
“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120/200 -
#459
“Abstract stilleven met flessen en schenkkan.” Gemengde techniek. Draagt monogram.
"Nature morte abstraite avec bouteilles et pichet." Technique mixte. Monogramme.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 100/140 -
#298
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#13
Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een kannetje met meerkleurig decor, een klein eivormig kruikje van de Porceleyne Fles en een kalebasvaasje.
Lot de poterie hollandaise, composé d'une cruche à décor multicolore, d'une petite cruche ovoïde de la Porceleyne Fles et d'un vase calebasse.No longer availableDim. h 18 cm - 8 cmEstimate: € 40/50