#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#724Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#249Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#676BachtiariEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#656Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#279Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#459Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#472Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#704Een Chinees kleed van wol.
#566GabbehEen handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
#184HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#496KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#252Kazak CaucaseEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30 / 40
#411Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
#102“Schepen bij stormweer”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. In de geest van Louis Meyer. XIXe eeuw.
“Bateaux dans l’orage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Dans le goût de Louis Meyer. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313Een paar grote kerkkandelaars in gotische stijl.
#538Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
#288Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.
Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.No longer availableDim. H 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Chronomètre PhénixEen zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd, 800 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier. Numéroté et 800‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#248Adolfo Cipriani“Jonge visser”. Beeld van gebeeldhouwd albast”. Gesigneerd. Kleine restauraties.
“Jeune pêcheur”. Sculpture en albâtre. Signée. Petites restaurations.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#194Een paar tegeltableaus van veelkleurig aardewerk. Antwerpen (?), omstreeks 1700.
Une paire de tableaux contenant huit carreaux en faïence polychrome. Anvers (?), vers 1700.No longer availableDim. 49 x 48 cmEstimate: € 800 / 900 -
#362PersanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen.
Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 175 x 207 cmEstimate: € 50 / 80 -
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 35