#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180
#593Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
#412Een theeservies van veelkleurig Satsuma porselein met decor van landschappen met pagodes. Onderaan zegelmerk in goud op zwart (Yoshiyama?). Vijf koppen en schoteltjes (één met randschilfer), vijf dessertbordjes, theepot, melkpot en suikerpot (letsel aan deksel). Begin XXste eeuw.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, décor de pagodes et paysages. Marque sigilaire en or sur noir sous la base (Yoshiyama?). Cinq tasses et sous-tasses ( une porte un éclat), cinq assiettes à dessert, théière, pot à lait et sucrier (dégâts au couvercle). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#291NoritakéEen schaal van meerkleurig Japans porselein met een bloemendecor.
Un plat en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#759Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
#161Delvaux“Satan”. Een lederen handtas.
Sac à main "Satan" en cuir.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#218Tweedeurskast van mahoniefineer op gedraaide bolpoten. Bovenaan een lade in doucine. Marmeren blad. Louis-Philippestijl, XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en placage d’acajou sur pieds boules. Tiroir en doucine vers le haut. Tablette de marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 150, B. 122,5, D. 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200° -
Une garde-robe en chêne à deux portes et un tiroir en dessous. XVIIième siècle.No longer availableDim. 189 x 146 x 72 xmEstimate: € 120 / 200