Similar lots by type
-
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine faite main.No longer availableDim. 147 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 252 cmEstimate: € 300 / 500 -
#386Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Deux carpettes Mori en laine faites mains.No longer availableDim. 118 x 77 & 120 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515EnrineEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 276 x 180 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685MoriEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine faite main.No longer availableDim. 185 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 285 cmEstimate: € 180 / 200 -
#505JaldarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 219 x 302 cmEstimate: € 100 / 180 -
#705Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690GoumEen handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie faite main.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#765Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100 / 120 -
#555Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage en perforatie.
Un tapis persan en laine fait main. Usures et perforation.No longer availableDim. 359 x 283 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675GoumEen handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#46Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.No longer availableDim. 149 x 94 & 82 x 118 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Een wollen lopertje.
Un petit couloir en laine.No longer availableDim. 252 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#425KayseriEen Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#415GoumEen Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie.No longer availableDim. 115 x 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#535PurmatanEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine fait main.No longer availableDim. 182 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#574Piet JacobsPeriod: °1934“Spaanse stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Ville espagnole”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 100 / 140 -
#503Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#606Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 220 -
#128“De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 170 / 200 -
#214Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.
Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 178 x 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240 -
#300Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800 / 1000 -
#7“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Tabakspot van polychroom aardewerk. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Un pot à tabac en faïence polychrome. XIXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490Een wandelstok van bamboe met een uitgestoken decor van krijgers. Onderaan een uitneembare degen met ivoren handvat.
Une canne en bambou avec un décor de guerriers. Une épée avec poignée en ivoire rétractable se trouve dans la canne.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220 / 240 -
#488Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Hendrik Vader“Kustzicht met vissersboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 240

