Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt perzisch tapijt.

Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

Un tapis persan noué à la main.
Dim. 244 cm x 168 cm
SKU: 2903220476.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 119 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #416

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 120 x 200 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #646

    Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.

    Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.
    No longer available
    Dim. 182 x 102 & 154 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #616

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 cm x 108 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.

    Un tapis hamadan persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 360 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #366
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    The Franklin Mint

    “The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.

    "La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.
    No longer available
    Dim. 90 cm x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 125 x 195 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #686

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 223 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.

    Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. 116 x 74 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #164
    The Franklin Mint

    “Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.

    "Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.
    No longer available
    Dim. 117 cm x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #626

    Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.

    Deux tapis orientaux noués à la main.
    No longer available
    Dim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #174
    The Franklin Mint

    “ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.

    "Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.
    No longer available
    Dim. 91 cm x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #98

    Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.

    Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #354

    “Christus aan het kruis”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    « Le Christ en croix ». Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.

    Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #29
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #339
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    « Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 15,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #382
    Anne-Pierre De Kat
    Period: 1881-1968

    “Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 cm x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #213

    ‘Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Weegschaal manco.

    "Dame Justice". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Balance manque.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een Aziatisch houten beeld.

    Une statue asiatique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    E. Driesen

    “Gezicht op het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #497

    Drie albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 90 (1963), 91 en 92. Goed gelezen.

    Trois albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 90 (1963), 91 et 92. Bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #307

    Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.

    Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More