Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Kirman Lavar

Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

Tapis persan en laine. Noué main.
SKU: 2510160622.
Category: Tapijt.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #622
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #116

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #624

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.

    Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 282 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #166
    Naïn

    Oosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #46
    Mori

    Een handgeknoopt wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 187 x 136 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #376

    Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #226

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 557 x 356 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #56

    Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.

    Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 143 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #206

    Een groot Chinees wollen tapijt.

    Très grand tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 549 x 366 cm
    Estimate: € 200a / 400
  • #316
    Tabriz

    Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. 307 x 201 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #136

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 305 x 195 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #786

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 168 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #340
    Indo-Hamadan

    Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #366

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 143 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir Bochara en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 424 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #755

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #325

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #300

    Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.

    Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #656
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #266

    Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 & 187 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146
    Yomoud

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 330 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #796

    Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.

    Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #311

    Een klokstel van porselein en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 280
  • #373
    Val Saint Lambert

    Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.

    Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #492
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Lot kristal, bestaande uit een kratervaasje, geslepen en in de massa groen gekleurd (schilfers) en een vaasje van kleurloos kristal, beide gemerkt Val Saint-Lambert. Evenals een paar kleurloze kandelaartjes van kristal, gemerkt Villeroy & Boch.

    Lot de cristaux comprenant un vase cratère, taillé et coloré vert dans la masse (éclats) et un vase en cristal incolore, les deux avec marque Val Saint-Lambert. Ainsi qu’une paire de candélabres incolores en cristal avec la marque de Villeroy & Boch.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #144

    “Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.

    Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #386

    Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

    Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 211 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #219

    Een serie van twaalf armstoelen van fruithout in Directoirestijl. Rug en zit bekleed met similileder.

    Suite de douze fauteuils en bois fruitier de style Directoire. Dossiers et sièges recouvert de simili.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #704

    “Quarterback”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “K. Van Boheemen”.

    “Quarterback”. Huile sur toile. Avec l’inscription “K. Van Boheemen”.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #77

    Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.

    Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #26

    Een klein bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden.

    Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à trois portes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More