Similar lots by type
-
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100 / 150 -
#166NaïnOosters tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt. Sha-abbas-motief met een lichtblauwe en naturelle fond.
Tapis persan en laine et soie. Noué main. Motif sha-abbas.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 400 / 600 -
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300 / 500 -
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 143 cmEstimate: € 70 / 100 -
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a / 400 -
#316TabrizOosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een lichtblauwe fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond bleu clair.No longer availableDim. 307 x 201 cmEstimate: € 300 / 500 -
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#300Lage eendeursvitrine van mahoniehout in Empirestijl. Versierd met twee koperen zuiltjes op de stijlen en met enige marqueterie bovenaan.
Vitrine basse à une porte en acajou de style Empire. Décor de deux colonnettes en cuivre sur les pans et d’un peu de marqueterie vers le haut.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100 / 180 -
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#311Een klokstel van porselein en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#373Val Saint LambertEen vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Lot kristal, bestaande uit een kratervaasje, geslepen en in de massa groen gekleurd (schilfers) en een vaasje van kleurloos kristal, beide gemerkt Val Saint-Lambert. Evenals een paar kleurloze kandelaartjes van kristal, gemerkt Villeroy & Boch.
Lot de cristaux comprenant un vase cratère, taillé et coloré vert dans la masse (éclats) et un vase en cristal incolore, les deux avec marque Val Saint-Lambert. Ainsi qu’une paire de candélabres incolores en cristal avec la marque de Villeroy & Boch.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#144“Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140 / 200 -
#386Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219Een serie van twaalf armstoelen van fruithout in Directoirestijl. Rug en zit bekleed met similileder.
Suite de douze fauteuils en bois fruitier de style Directoire. Dossiers et sièges recouvert de simili.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#704“Quarterback”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “K. Van Boheemen”.
“Quarterback”. Huile sur toile. Avec l’inscription “K. Van Boheemen”.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#77Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#26Een klein bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à trois portes.No longer availableEstimate: € 60 / 100

