#486Een klein karpetje van zijde.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#466Een klein zijden karpetje.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
Un tapis d’Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 101 x 166 cmEstimate: € 80 / 100
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#381Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
#569“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
#156Een gebeeldhouwde halbank in eclectische stijl.
Banc de vestibule sculpté de style éclectique.No longer availableDim. b: 173 cmEstimate: € 200 / 240 -
#297Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.
#585Een paar tuinmanden op staander van witgepatineerd smeedijzer.
Paire de corbeilles à fleurs en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. h: 68 b: 72 cmEstimate: € 130 / 150 -
#422SteiffDrie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#471Twee Russische iconen, waarvan één met koperen riza.
Deux icônes russes dont une avec riza en cuivre.No longer availableDim. 35 x 29 & 27 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een zeshoekige halllantaarn van messing en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en laiton et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120