Similar lots by type
-
#2Romain Malfliet“Kathedraal - markt”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 88/150 buiten de plaat.
Cathédrale - Marché . Gravure. Signée, titrée et numérotée 88/150 hors planche.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 35 / 50 -
#369Alfons Blomme“Roscoff”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Roscoff . Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#264“Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.
Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.No longer availableDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,13 ct.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 600 / 800 -
#309Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#218Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met zeven lichtpunten.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style rococo à sept points lumineux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#199Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“St. Jacobskerk, Antwerpen”; “Kerk te Wespelaer” & “Poort (Walter Vaes)”. Drie etsen, allen gesigneerd buiten de plaat.
L’Eglise Saint-Jacques à Anvers, L’église de Wespelaer et Porte (Walter Vaes). Trois eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13; 14 x 9 & 20 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173“Jonge ballerina”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas. Op arduinen sokkel.
Jeune ballerine . Sculpture en bronze à patine bicolore d'après une œuvre d'Edgar Degas. Sur socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 160 / 200 -
#657Val St. LambertEen vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#673Goebel, Germany“Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#402Friedensreich HundertwasserEen reproductie. Mooi ingelijst.
Une reproduction. Joliment encadrée.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,48 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#231“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#531Johan LewiPeriod: °1957Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1051 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.
Une pièce en or. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Avec certificat n° 522.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 200 / 300


