Similar lots by type
-
#473Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 175 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon en bloemen in het decor. Gesigneerd.
Tapis persan en laine et coton décoré d’un médaillon central et de fleurs. Noué main, signé.No longer availableDim. 196 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#674Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#786Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#766Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.No longer availableDim. 220 x 141 cmEstimate: € 60 / 100 -
#501Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80 / 100 -
#736Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#517Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#756Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.No longer availableDim. 153 x 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#707KelardashtEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een lot van drie oosters wollen tapijten.
Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#753Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.No longer availableDim. 157 x 108 & 216 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 130 & 160 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#376Een lot van 3 oosters wollen tapijten.
Un lot de trois tapis d’Orient.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 332 cmEstimate: € 400 / 600 -
#776Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#780Een serie van vijf stoelen van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Voluutpoten vooraan, mooi versierde rug met kuif. Tweede helft XIXde eeuw.
Suit de cinq chaises en noyer décorées de détails en ébène. Pieds volutes devant, dossiers joliment ornés d’une coiffe. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#389Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81“Koninklijk koppel”. Twee beelden van gepolychromeerd en verguld porselein. Met losse versieringen op het hoofd, waarvan één beschadigd.
Couple royal. Deux statuettes en porcelaine dorée. Coiffes amovibles dont une accidentée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307Een milieu-de-table van meerkleurig porselein in de vorm van een opengewerkt mandje, gedragen door een engel en op voetstuk met bloemen. Duits werk. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Un milieu de table en porcelaine polychrome en forme de panier ouvert porté par un ange sur un socle avec décor de fleurs. Travail allemand, Marque sous la base. Début du XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#303Capodimonte“De muziekles”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Gemerkt.
“La leçon de musique”. Un groupe en porcelaine polychrome et doré. Marquée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#636Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
Une chambre à coucher en sapin vert patiné, comprenant une commode, une coiffeuse, une table de nuit et une garde-robe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220 / 260 -
#486vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#733Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107HariboEen wagon spoor 1 voor Märklin. In oorspronkelijke doos. Compleet en ongebruikt.
Wagon voie 1 pour Märklin. Dans la boîte d’origine. Complet et en état neuf.No longer availableDim. 36 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#543Een Thaise Rattanakosin Boeddha van verguld brons.
Bouddha Rattanakosin en bronze doré. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 200 / 300

