#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180
Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#729“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50 / 100 -
#359Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
Epingle en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 8,31 gEstimate: € 900 / 1000 -
#37“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Dame avec fleurs” et “Jeune homme avec castagnettes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#213Een schedel van een een kafferbuffel op houten wandplank.
Un crâne de buffle d’Afrique sur une planche murale en bois.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 260 / 300 -
#367Delftse kan met tinnen deksel.
Une verseuse avec couvercle en étain. Delft.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
#119Richard Léon LeutenezPeriod: 1881 - 1963“Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#771Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100