Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Meshed

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

Tapis persan en laine. Noué main.
Dim. 345 x 256 cm
SKU: 2706170404.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #404
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #306

    Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.

    Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.
    No longer available
    Dim. 301 x 196 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.

    Un tapis persan en laine, fait main.
    No longer available
    Dim. 493 x 316 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #116

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    No longer available
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #336
    Comag Carpet Industries

    “Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.

    “Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 169 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #56

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #399
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 230
    Estimate: € 80 / 100
  • #136
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 252 x 308 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #66

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 270 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #126

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 308 x 252 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #496

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine.
    No longer available
    Dim. 260 x 165 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 227 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #726
    Krachi

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #86

    Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.

    Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 221 x 198 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #286
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 199 x 298
    Estimate: € 70 / 120
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 199 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #16

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #106
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #101

    Een inktpot van kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers. 800‰. Glazen recipiënt intact. Kleine schilfer onderaan.

    Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #729

    “Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.

    “Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #102

    Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.

    Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. 77 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #359

    Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Un vase en cristal Bohème taillé bleu.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Epingle en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 8,31 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #37

    “Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Dame avec fleurs” et “Jeune homme avec castagnettes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213

    Een schedel van een een kafferbuffel op houten wandplank.

    Un crâne de buffle d’Afrique sur une planche murale en bois.
    No longer available
    Dim. b: 92 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #367

    Delftse kan met tinnen deksel.

    Une verseuse avec couvercle en étain. Delft.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.

    Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #454

    “Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.

    “Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 53 x 32 en 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Richard Léon Leutenez
    Period: 1881 - 1963

    “Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More