#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50 / 80
#556Een lage eendeursvitrine van mahoniehoutfineer, versierd met sober inlegwerk. Engels werk.
Vitrine basse ouvrant à une porte en placage d’acajou, décorée d’incrustations sobres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#293Een mondgeblazen handgeschilderde karaf met bloemen. Circa 1930.
#349F.L. Antoine“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Paysage des montagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#732Een eendeurskast van gefineerd hout met een lade onder een marmeren blad en de deur versierd met marqueterie.
Meuble à une porte en bois de placage avec un tiroir en dessous de la tablette en marbre. La porte décorée de marqueterie.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#809Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
#658Een zittende Guanyin met scepter van brons.
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#66Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#162Regnier Van De HerdePeriod: 1914-2004“Havenzicht te Oostende”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port à Ostende”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 160 / 220