#496Gabbeh
#346Gabbeh
#76Gabbeh
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#56Bokhara
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#336Gabbeh
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#106Koliai
#116Bidjar
#326Hamadan
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#476Kashan
#716
#46Krachi
#316
#706Keshan
#686Heriz
#266
#486Mori Bochara
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220
#439
“Vrouw met bloemenmand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#143
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#232Dominique d’Orange
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#376
Een driezitsbank met roze stoffen bekleding op eikenhouten poten.
#517
Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 280/120 -
#117
“Moeder met zogend kind”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Mère allaitante”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#602Albert Szukalski
#472Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
#460
Een grote bolvormige halssnoer van malachiet.
Grand collier sphérique en malachite.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#708
“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#754H. Opdebeeck
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80