Other lots by Heriz
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#66
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#466
#116
#446
#476
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#266
#126
#496
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#399Afghan
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#56
#456
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#136Scipitar
#726Krachi
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80
#574
#792
#613
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#243
Dr. J. Van Roey & André Van Putte. “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid gefotografeerd door E. Fierlants (1860)”. Ed. Van Hoeve, Amsterdam, 1979.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#123
Een paar siervazen op voet in Empirestijl, versierd met meerkleurige voorstellingen uit het Midden-Oosten in cartouches op vergulde fond. De handvatten in de vorm van zwanen. XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
Deux vases sur pied style Empire, décor polychrome en cartouche sur fond doré représentant des scènes du Moyen Orient. Les poignées sont en forme de cygnes. XIXième siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 240 -
#49
Een kruik en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
#429
Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen decor en vergulde rand en voet.
Un vase sur pied en cristal incolore avec décor taillé et dorure.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#634
#526
Une table ronde à pieds cambrés en bois de placage et tablette en verre. Style Art Deco.No longer availableDim. Ø= 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un brillants e ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#117
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.