Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Goum

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.

Tapis persan en soie et laine. Noué main.
Dim. 226 x 145 cm
SKU: 2909150656.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #656
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 150 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.

    Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 198 x 85 & 190 x 82 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #256

    Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.

    Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 105 & 133 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.

    Tapis en soie noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #296

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #126
    Hamadan

    Wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 88 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #366
    Belouch

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #456
    Sarouck Mir

    Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.

    Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 192 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #96

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • Liebig Chromos

    Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.

    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #394

    Een gevarieerd lot met bestekken e.d. zoals 11 vorken en 11 lepels gemerkt Wiskemann, een zilveren sauslepeltje (830‰, keuren van Schoonhoven 1945-46), 12 grote en 12 kleine art deco messen met hoornen heften, een etui met 12 verzilverde vorken en 12 dito lepels, een etui met 12 alpacca koffielepeltjes, verder diverse serveerbestekken, schaaltjes enz. enz.

    Lot varié comprenant des couverts et autres: 11 fourchettes et 11 cuillères de Wiskemann, une petite louche à sauce en argent 830‰, poinçons de Schoonhoven 1945-46, 12 grands et 12 petits couteaux art déco aux manches en corne, un étui contenant 12 fourchettes et 12 cuillères argentées, un étui contenant 12 cuillères à café en Alpacca, puis plusieurs couverts de service, des plats etc. etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.

    Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #357

    Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt met gravure en label.

    Vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Griffe et étiquette sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #180
    Geneve

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 81,68 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #781

    Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.

    Lot d’étains comprenant deux vases à parfum chinois, une verseuse, une terrine et un pot de chambre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #649

    Muurversiering van metaal in de vorm van een ramskop.

    Ornement mural en métal en forme de tête de bélier.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #683
    Dinky Toys

    “Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Een miniatuur tankwagen. No. 32C.

    “Tracteur Panhard & Citerne Titan Esso”. Voiture citerne miniature. N° 32C.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en klosvormige hoekstijlen. XIXe eeuw.

    Meuble à deux portes ouvrant à un tiroir en doucine. Montants se terminant en toupies. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    A. Delvigne

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 45 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.

    Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #101
    Val St. Lambert

    Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More