#86Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#266Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
#256Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
#196Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#824Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#126HamadanWollen loper. Handgeknoopt.
#366BelouchEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#66Een handgeknoopte wollen loper.
#316Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Liebig ChromosEen volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300 / 400
#394Een gevarieerd lot met bestekken e.d. zoals 11 vorken en 11 lepels gemerkt Wiskemann, een zilveren sauslepeltje (830‰, keuren van Schoonhoven 1945-46), 12 grote en 12 kleine art deco messen met hoornen heften, een etui met 12 verzilverde vorken en 12 dito lepels, een etui met 12 alpacca koffielepeltjes, verder diverse serveerbestekken, schaaltjes enz. enz.
Lot varié comprenant des couverts et autres: 11 fourchettes et 11 cuillères de Wiskemann, une petite louche à sauce en argent 830‰, poinçons de Schoonhoven 1945-46, 12 grands et 12 petits couteaux art déco aux manches en corne, un étui contenant 12 fourchettes et 12 cuillères argentées, un étui contenant 12 cuillères à café en Alpacca, puis plusieurs couverts de service, des plats etc. etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#648Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.
#180GeneveEen 18 karaats geel gouden zakhorloge.
#781Een lot tin bestaande uit twee Chinese parfumvazen, een schenkkan, een terrine en een kamerpot.
#649Muurversiering van metaal in de vorm van een ramskop.
#114A. Delvigne“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#42“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#101Val St. LambertEen mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.
Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60