Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Goum

Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.

Tapis persan en soie et laine. Noué main.
Dim. 226 x 145 cm
SKU: 2909150656.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #656
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #824

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.

    Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 198 x 85 & 190 x 82 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • Liebig Chromos

    Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.

    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #126
    Hamadan

    Wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 88 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #256

    Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.

    Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.
    No longer available
    Dim. 152 x 105 & 133 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.

    Tapis en soie noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 160 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #456
    Sarouck Mir

    Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.

    Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 192 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #96

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 150 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #366
    Belouch

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 188 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #66

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Couloir en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #296

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #253

    Twee sierstukken van terracotta met wit druipglazuur. Jaren ‘60 - ‘70.

    Deux pièces décoratives en terre cuite à glaçure coulée blanche. Années 60-70.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 38
  • #710

    Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.

    Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #396

    Een kapje van kant uit 1904.

    Bonnet en dentelle. Datant de 1904.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.

    Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #336

    Een mahoniehouten staande klok. Met slinger en gewichten. Engels werk, omstreeks 1900. Klein manco aan bovenlijst.

    Horloge de vestibule en acajou. Avec balancier et poids. Travail anglais, vers 1900. Petit manquant à la corniche.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #221
    Cartier

    Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.

    Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #618
    Corgi Toys #336

    James Bond’s Toyota met oorspronkelijke doos en personages.

    La Toyota de James Bond dans la boîte d’origine et avec personnages.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #284
    C. Van Rekem

    “Twee veenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Deux vues des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 en 50 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #792

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.

    Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,41 ct.
    No longer available
    Dim. 10,30 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #578

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van bediende.

    Tirelire en fonte représentant un servant.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #756
    Solingen

    Een bestek voor twaalf personen met verguld handvat en versierd met een Lodewijk XV-motief. Met ménagère.

    Couvert pour 12 personnes aux manches dorées et décorées d’un motif Louis XV. Dans son ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More