#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220
#342Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#337Een lot van drie verschillende juwelenkoffertjes, waarbij één als muziekdoos en met marquetterie.
Un lot de trois coffrets à bijoux dont une en boite à musique et marquetterie.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#103Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.
#40Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 750 -
#274“Landschap”. Olieverf op paneel. Vlaamse School, XIXde eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Ecole Flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 150 / 200 -
#309Joos Cools“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
#718Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant piriforme de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 1600 / 1800