Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.

Un tapis persan en laine, fait main.
Dim. 493 x 316 cm
SKU: 2706170616.
Category: Tapijt.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #616
Estimate: € 300 / 500

  • #56

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    Dim. 184 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #726
    Krachi

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #86

    Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.

    Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.
    Dim. 221 x 198 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #404
    Meshed

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 345 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.

    Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.
    Dim. 301 x 196 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #446

    Dim. 199 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #496

    Un tapis persan en laine.
    Dim. 260 x 165 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    Dim. 199 x 298
    Estimate: € 70 / 120
  • #116

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #456

    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #266

    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #126

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    Dim. 308 x 252 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #506

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #476

    Dim. 227 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336
    Comag Carpet Industries

    “Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.

    “Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #399
    Afghan

    Dim. 333 x 230
    Estimate: € 80 / 100
  • #66

    Dim. 270 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136
    Scipitar

    Dim. 252 x 308 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Dim. 169 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #16

    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #276
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220

  • #342

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Un lot de trois coffrets à bijoux dont une en boite à musique et marquetterie.
    Estimate: € 20 / 30
  • #103

    Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.

    Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.
    Dim. Ø: 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #40

    Pendentif en or blanc 18 ct serti en pavé de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    Dim. 4,64 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #629

    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #274

    “Paysage”. Huile sur panneau. Ecole Flamande, XIXième siècle.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #309
    Joos Cools

    “Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Fermette”. Huile sur panneau. Signé.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #718

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.
    Estimate: € 60 / 100
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,70 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant piriforme de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 1600 / 1800

Veiling van 27 & 28 juni 2017

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00