Other lots by Ghoum
-
#496Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 202 x 134 cmEstimate: € 220 / 300 -
#486Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400
Other lots in this auction
-
#540
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#20
Twee verschillende 14 K geelgouden ringen waarvan één met een klein briljantje en één met fantasiesteen.
Deux bagues différentes en or jaune 14 kt, l'une avec un petit diamant taille brillant et l'autre avec une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 120 / 150 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 130 -
#251Val Saint-Lambert
Een coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une coupe sur socle en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Maria Innocentia Hummel
“Birthday Serenade”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 231. Hoogte zonder montuur.
"Sérénade d'anniversaire". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 231. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299
Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#61Val Saint-Lambert
Een conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 47,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336
Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#415
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#229Cramm
“De boetvaardige Maria Magdalena” Olieverf op doek. Kopie naar het werk van Pompeo Batoni. Gesigneerd.
« La pénitente Marie Madeleine » Huile sur toile. Copie d'après l'oeuvre de Pompeo Batoni. Signeé.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 120 / 180 -
#386
Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Val Saint Lambert
Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100