Similar lots by type
-
#596Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
Un tapis indien en laine nouée main, motif géométrique.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
Un gobelin du XIXème siècle.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 250 / 350 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 196 x 126 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 326 x 148 cmEstimate: € 100 / 160 -
#456Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#496Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 345 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 360 x 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#756Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 77 cmEstimate: € 60 / 100 -
#746Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
Un tapis de prière persan noué main, avec mirab.No longer availableDim. 183 x 119 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
Une carpette oriental en laine nouée main, décor de fleurs.No longer availableDim. 194 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240 -
#656HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 275 x 177 cmEstimate: € 160 / 240 -
#736Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Une carpette Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556Kerman LavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200 / 260 -
#586Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
Un tapis Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 240 x 333 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#728Twee Afrikaanse beeldjes.
Deux statues africaines.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#111A. Collard“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#647Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.
Un vase bouteille en porcelaine de Céladon, décor en relief de dragons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492“Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.
”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#203Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.
Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 3000 / 3400 -
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#583Tien eetstokjesleggers van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van liggende personages. In twee etuis.
Dix porte-bâtons pour bâtons dînatoires en porcelaine de Chine en forme de personnages couchés. Dans deux étuis.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#809Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 900 / 1000 -
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale citrine van ± 3,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une citrine centrale de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#170Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 130 / 180 -
#561HergéTintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.No longer availableEstimate: € 400 / 500

