Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

Une carpette persan en laine faite main.
Dim. 202 x 130 cm
SKU: 1906180745.
Category: Tapijt.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #745
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #565
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 358 x 261 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #595
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 275 x 365 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #585
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis persan en laine fait main. Usures.
    No longer available
    Dim. 398 x 297 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une petite carpette d’Orient en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 182 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #845

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #403

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.

    Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 & 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #610
    Indo-Wiss

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 235 x 175cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 98 x 96 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #755

    Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.

    Une carpette antique en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 205 x 117 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #775

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 306 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    “Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

    ”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 312 x 248 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #635
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.

    Une carpette orientale en laine faite main. Usures.
    No longer available
    Dim. 168 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #615
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 312 x 218 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #600
    Bidjar

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 197 x 295 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #605

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Une carpette en laine faite main.
    No longer available
    Dim. 242 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 134 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #781
    Heriz

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Couloir Persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #810
    Ardebil

    Een wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Enige slijtage. Azerbeidzjan.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué main. Quelques usures. Azerbaïdjan.
    No longer available
    Dim. 256 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #604

    “Abstracte vlakkencompositie”. Pastel en aquarel op karton”. Draagt een handtekening ‘Donas’.

    ”Composition abstraite”. Pastel et aquarelle sur carton. Porte une signature: ‘Donas’.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #181
    E. Granthiau

    “De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.

    ”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #581

    Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.

    Un vase decoratief en porcelaine de Chine bleue et blanc, décor de chiens Pho.
    No longer available
    Dim. h.40 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #163

    Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609
    Ludo Huys
    Period: 1947 - 2007

    “Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.

    ”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.
    No longer available
    Dim. 43 x 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #821

    Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.

    Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #725

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een halssnoer van koraal met verzilverde tussenstukken.

    Un collier de corail et argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    S. Corvesor
    Period: 1886 - 1938

    “Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage auprès d’un lac”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642
    Val St. Lambert

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #52

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    ”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 36 / 40
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More