Other lots in this auction
-
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#691Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#814PrakticaEen vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#861Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes en twee zonder slingertje.
Un lot de cinq coucous en bois. Sans clés et deux sans balanciers.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#517Bronzen Phurba-vajra.
Phurba Vajra en bronze.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#515Drie vaasjes van Chinees en Japans Satsuma porselein.
Trois vases en porcelaine chinoise et japonaise Satsuma.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#77SheffieldEen driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#76Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#431Royal Dux“Bloemenmeisje” (H. 27 cm) en klein kratervaasje met bloemmotief. Beide onderaan gemerkt met de driehoek.
”Jeune fille et fleurs” (H 27 cm) et un petit vase , motif de fleurs. Marque sous la base, un triangle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 100 -
#882Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50

