Other lots by Hamadan
-
#456Hamadan
Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.
Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.No longer availableDim. 320 x 86 cmEstimate: € 50/80 -
#736Hamadan
Oud handgeknoopt wollen karpet. Geometrisch medaillonmotief. Perzisch werk.
Carpette en laine nouée main. Motif d’un médaillon géométrique. Travail persan.No longer availableDim. 206 x 109 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#10
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250/350 -
#443
Een paar verguld bronzen wandlampen met telkens drie lichtarmen, waarvan twee in de vorm van zwanenhalzen.
Une paire d’appliques en bronze à trois bras, dont deux bras sous forme de cou de cygne.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#632
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#226
Een tweedeursbuffet met gevacheteerde panelen.
Buffet à deux portes aux panneaux en vachette.No longer availableDim. 95 x 205 50 cmEstimate: € 80/100 -
#435Eric Laville France
Een zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25/45 -
#758
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#288
Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.
Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#517
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#267
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5de druk. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, slijtage aan cover.
Eadweard Muybridge. “Animals in motion. An Electro-Photographic Investigation of Consecutive Phases of Muscular Actions”. 5e édition. Ed. Chapman & Hall, 1925. In-4°, oblong, usures à la couverture.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#280
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 750/850 -
#598
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300