#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50 / 80
#365Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct. VVS en VS.
Bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,95 ct VVS et VS.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#555SABAEen elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#580TrialmoEen oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
#279P. Tack“Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.
“Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#70Salvador DaliEen bronzen plaquette met de afbeelding van een Menora en we voegen er een sleutelhanger met de afbeelding van de Klaagmuur aan toe.
#619Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Een porseleinen schotel met vier handgeschilderde boeketten in uitsparingen op roze veld. Gemerkt L.B. en “T. Limoges porcelain”. Met koperen monturen en op vier koperen voluutpootjes.
#419“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Eugène Marioton“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#565Société Belge Radio-electriqueEen radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200