Similar lots by type
-
#616Here
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 283 x 198 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60/80 -
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40/60 -
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 176 cmEstimate: € 40/50 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Tapis Caucaze en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 206 cmEstimate: € 180/240 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200/240 -
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80/100 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120/200 -
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300/500 -
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 200/300 -
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40 -
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#800
Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
Lanterne en cuivre rouge et jaune aux abat-jour verts. Vers 1880.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 80/120 -
#194
“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800/1000 -
#500Kolster-Brandes
Een kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
Radio en plastique. Type FB10 Midget “Toaster”. Vers 1950.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/240 -
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#576
Een bronzen waterbassin met twee kindjes.
Bassin à eau en bronze orné de deux enfants.No longer availableDim. h: 95 x 100 cmEstimate: € 1000/1400 -
#410
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/80 -
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#561
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120/200 -
#258
Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#12Kurt Peiser
“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50/80 -
#173
Russische icoon met de martelares Paraskeva. XIXde eeuw. Verguldsel en lettering uitgewist.
Icône russe représentant la Martyre Paraskeva. XIXe siècle. Dorure et lettrage effacés.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 200/300