Similar lots by type
-
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Un tapis de laine de soie persan noué à la main.No longer availableDim. 228 x 142 cmEstimate: € 180 / 240 -
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Un tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 218 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220 -
#486GhoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400 -
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 545 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Lot de quatre tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Saga de Serge LesageEen hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#75Val Saint LambertEen veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Massimo Cruciani“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Capodimonte“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme à l'amour". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Een ovale verlengbare tafel. Gebeeldhouwde centrale vierpoot. Uitklapbare poten voor het verlengstuk. XIXde eeuw.
Une table extensible ovale. Quadrupède central sculpté. Pieds rabattables pour l'extension. XIXème siècle.No longer availableDim. 73 x 128 x 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#700Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.
Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een zeshoekig Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Val Saint-LambertEen grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.
Un grand bol rond en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas, numéroté et « Pièce Unique ». Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 38 cm, H. 18 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#331“1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.
"1001 Harley Davidsons" et "Encyclopédie Harley-Davidson". Deux livres.No longer availableEstimate: € 235 / 30 -
#635Een oud houten schommelpaard met handgeschilderde versieringen.
Un ancien cheval à bascule en bois avec des décorations peintes à la main.No longer availableDim. H: 95cmEstimate: € 120 / 200 -
#480Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800 -
#138Willy Vandersteen“Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort-Amsterdam”. Ed. Lombard. Hard cover. Eerste uitgave, 1955. Randslijtage, enkele kleine scheurtjes en ezelsoortjes, Kuifjepunt uitgescheurd.
"Les Aventures de Thyl Ulenspiegel - Fort Amsterdam". Éd. Lombard. couverture rigide. Edition originale, 1955. Bordure usée, quelques petites déchirures et petites oreilles de chien, point Tintin enlevé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#13Een paar glazen kaarsenpotjes met gouden decor van bomen en herten.
Une paire de photophores en verre à décor doré d'arbres et de cerfs.No longer availableDim. h: 12 cm Ø: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60

