Similar lots by type
-
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Lot de quatre tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 445 x 302 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Un tapis de laine de soie persan noué à la main.No longer availableDim. 228 x 142 cmEstimate: € 180 / 240 -
#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Un tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 218 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#486GhoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400 -
#626Saga de Serge LesageEen hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#460Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en een centrale rodolite van +- 1,50 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct et d'une rhodolite centrale de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 750 / 850 -
#148Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp in de stijl van de personages van Beatrix Potter.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe d’après les personages de Beatrix Potter.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 220 / 260 -
#65Val Saint LambertEen bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310ZodiacEen 18 K geelgouden horloge met een arband van fixoflex. Met inscriptie van Gevaert. 1920-1945.
Une montre en or jaune 18 kt avec un bracelet fixoflex. Avec inscription de Gevaert. 1920-1945.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#611Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Ethel Horne“Meisje met dieren in de wei bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#487“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Val Saint-LambertDrie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#461Een paar cilindrische vazen van veelkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw. Met vergulde bronzen monturen.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine polychrome, à décor de personnages et de fleurs en cartouches. Canton, XIXème siècle. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533Maria Innocentia Hummel“Geborgen (Junge) & Geborgen (Mädchen)”. Beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 152/A en 152/B .
« Sauvetage (Junge) & Sauvetage (Mädchen) ». Figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées et numérotées en bas 152/A et 152/B.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60 / 80

