Similar lots by type
-
#536Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80/100 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40/50 -
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#496
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie
Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360/400 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#516
Een Indisch wollen karpet.
Une carpette indienne en laine.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#680
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#570Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#676Kashmir
Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120/180 -
#526Tai Ping
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.No longer availableDim. 197 x 138 cmEstimate: € 30/40 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200/300 -
#396
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50/70 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60/100 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#268
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 213 x 140 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#194
“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800/1200 -
#364Capodimonte
“Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.
”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 60/70 -
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#330
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#174
“Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 280/340 -
#124Alfred Van Neste
“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#23
Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#678
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#310
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#563
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/180 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#794
“Wie lacht blijft jong.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Qui rit vit longtemps”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 30/50