Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Te reinigen.
Kazak

Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.

Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.
Dim. 207 x 154 cm
SKU: 2210190726.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #739
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 63 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #527

    Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392

    “Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.

    ”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54
    Flora, Wenen

    Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.

    Un grand plat en porcelaine, décor peint à la main et doré par Robert Pilz. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #556
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #413

    Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.

    Un lot de 86 pin’s ancien publicitaires. Années ‘30 -’60.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #434
    Ben Menashe

    “Geometrische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met papierstempel.

    “Composition géométrique”. Lithographie. Signée hors planche et avec cachet sec.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112

    Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.

    Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.
    No longer available
    Dim. 79 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #265
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van merino wol.

    “Hiver”. Châle en laine mérino.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 70 / 130
  • #36

    Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.

    Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 126 & 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een gestileerde houten scheepsmaquette.

    Une maquette navale en bois stylisé.
    No longer available
    Dim. l: 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een lot van zes houten schoenvormen.

    Lot de six formes à chaussures.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More