Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Te reinigen.
Kazak

Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.

Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.
Dim. 207 x 154 cm
SKU: 2210190726.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures légères.
    No longer available
    Dim. 222 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Groot landschap met knotwilg en hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    ”Grand paysage, fermettes et saoul”. Huile sur toile. Signée et datée 1965.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167

    Een decoratieve zilveren spiegel en borstel met Nederlandse keuren tweede gehalte.

    Un miroir en argent et une brosse, poinçons des Pays Bas, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. l: 26 en 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    Een gedreven tinnen reliquarium. Vermoedelijk Vlaams, laat XVIIIe eeuw.

    Reliquaire en étain repoussé. Probablement Flandres, fin XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Een paar verguld bronzen wandlampen met telkens drie lichtarmen, waarvan twee in de vorm van zwanenhalzen.

    Une paire d’appliques en bronze à trois bras, dont deux bras sous forme de cou de cygne.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #405
    Devecchi

    Een zwart daim handtasje.

    Petit sac à main en daim noir.
    No longer available
    Dim. 16 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 890
  • #317
    Uderzo en Goscinny

    “Astérix le Gaulois”. 14 albums met harde cover, eerste uitgaven. Overwegend in goede staat.

    ”Astérix le Gaulois”. 14 albums, couverture dure, premières éditions.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #631

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #69
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 51 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #336

    Een paar sobere eikenhouten armstoelen.

    Paire de fauteuils sobres en chêne.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189

    Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.

    Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More