#294Jules Grun“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.
Table de salon sur pieds sculptés formant archange portant une corne d’abondance.No longer availableDim. 112 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een peervormige diamant van ± 0,36 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. Met certificaat.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant taillé en poire de ± 0,36 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#152Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
#578Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
#410Een zilveren halsketting met amulet. Yemen.
Collier en argent avec amulette. Yemen.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 1,05 ct. VS en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 1,05 ct. VS. et de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#88“De Brief, zittend personage in XVIIIde eeuwse klederdracht”. Brons.
#547Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
#207“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld in de geest van Botero.
#478“Masterhands”. Boek over Afrikaanse beeldhouwers. Ed. BBL Cultuurcentrum.
”Masterhands”. Un livre en relation avec des sculpteurs africains. Ed. BBL Centre Culturel.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#484“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
”Paysage montagnard”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100