#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.No longer availableDim. 280 x 188 cmEstimate: € 40 / 60
#156Een gefineerde en ingelegde violontafel in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad.
#175Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,82 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princesse ayant un poids total de ± 0,82 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#35Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
#40Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de baguettes émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#829“Paardenmenner”. Een druk. Met monogramstempel van Henri Toulouse-Lautrec.
”Cavalier”. Une impression. Avec tampon monogramme de Henri Toulouse-Lautrec.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570Een gefineerde eendeurskast in empirestijl met een lade onder het groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag en imitatie bloemenmarquetterie.
#552“Figuren”. Houtskool op papier.
”Figures”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 120 / 200