#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 129 cmEstimate: € 40 / 60
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#104“A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “kaart van Shropshyre”. Twee XVIIIe eeuwse Engelse kaarten. Zeer donker.
”A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “Carte de Shropshire”. Deux cartes anglaises du XVIIIème siècle. Très foncées.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#604Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#127Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, BohemiaEen art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met een reliëfefdecor van bladeren op de buik en bloemen bovenaan. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décor de feuilles en relief et fleurs au dessus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193“Spiegel der natuur en School ter Teekenkunde, bevattende LXXVI afbeeldingen van landschappen, landsdouwen, watergezichten, enz. enz. Allen zoo veele studiën van Silvestre, Perelle, Quinault, Du Moulin, Della Bella, Zaftleven, Almeloveen, Van Schyndel, Nolpe, Vermeulen, Visscher en Schenk...”. Ed. Van Esveldt-Holtrop Amsterdam 1830 (handgeschreven datum. In-8 liggend. Mooi ingebonden, goede staat.
“Spiegel der natuur en School ter Teekenkunde, bevattende LXXVI afbeeldingen van landschappen, landsdouwen, watergezichten, enz. Allen zoo veele studiën van Silvestre, Perelle, Quinault, Du Moulin, Della Bella, Zaftleven, Almeloveen, Van Schyndel, Nolpe, Vermeulen, Visscher en Schenk...”. Ed. Van Esveldt-Holtrop Amsterdam 1830 (date écrite à la main. In-8 couché). Belles reliures, en bon état.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#597Een antieke dekselvaas van Cantonporselein. Herstelling aan de dekselknop en randschilfers.
Un vase à couvercle antique en porcelaine de Canton. Réparation au couvercle et quelques éclats.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#822LimaVijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80 / 100