Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.

Une carpette en laine persane nouée à la main.
Dim. 121 x 77 cm
SKU: 1412210586.
Category: Tapijt.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #586
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #546

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 206 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #306

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 117 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #376

    Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.

    Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.
    No longer available
    Dim. 126 x 206 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #416
    Ispahan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.
    No longer available
    Dim. 284 x 197 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #506
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 219 x 133 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 303 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #396

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.

    Une robe en soie persane nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 151 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.

    Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #386
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. 244 x 195 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Kaisari

    Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.

    Un tapis turc noué à la main en coton et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. x 152 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #461

    Geïllustreerde Tibetaanse gebedenboek voor gebedsgenezing. Op plastic voet.

    Livre de prières tibétain illustré pour la guérison par la foi. Sur socle en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #109
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Visschers Booten”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #285

    Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.

    Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.

    Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239
    Jos Martin

    “Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.

    “La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #101

    Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine jongen met een gebakje en een jonge vrouw met een taart. Rocaille-omlijsting. Omstreeks 1900.

    Deux présentoirs à biscuits polychromes différents. Représentation d'un petit garçon avec une pâtisserie et d'une jeune femme avec un gâteau. Cadre rocaille. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een rode halssnoer met parels van half edelsteen.

    Un collier rouge avec des perles en pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.

    Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.
    No longer available
    Dim. 102 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #421

    Een Indisch olifantje met ivoren plaatjes en ivoren montuurtjes.

    Petit éléphant indien consistant de plaquettes en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #153

    Een menustaander van overwegend blauw-wit porselein, geflankeerd door een jongetje met polychroom gezicht. Mogelijk Gien. Einde XIXde eeuw.

    Un présentoir de menu principalement en porcelaine bleue et blanche, flanqué d'un garçon au visage polychrome. Peut-être Gien. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #117
    Emile Picault

    “Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Troubadour. Une statue en zamak sur un socle en marbre noir. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #19
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.

    Vieille dame. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Non encadré.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More