#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
#881Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#399G. Goovaerts“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150