Similar lots by type
-
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.No longer availableDim. 201 x 128 cmEstimate: € 100/160 -
#776Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 192 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15/25 -
#756
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim persan en laine nouée main.No longer availableDim. 232 x 159 cmEstimate: € 150/200 -
#506
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.No longer availableDim. 280 x 188 cmEstimate: € 40/60 -
#466Ardekan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 253 x 143 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 264 x 103 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
Un tapis tunisien en laine nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 40/80 -
#706Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 150/250 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 322 x 255 cmEstimate: € 180/240 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200/300 -
#496Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 157 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 231 x 140 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim perse en laine nouée main.No longer availableDim. 262 x 138 cmEstimate: € 150/200 -
#626
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#724Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
Un tapis de selle d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 116 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#766Meshkin
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 335 x 143 cmEstimate: € 100/150 -
#686Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 150/250 -
#726Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 234 x 252 cmEstimate: € 300/400 -
#516Hoseinabad
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 318 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#796Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 129 cmEstimate: € 40/60 -
#696Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 296 x 255 cmEstimate: € 300/400 -
#797Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 135 cmlEstimate: € 200/300 -
#786Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 208 x 118 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#841
Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.
Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met telkens twee grijze en twee witte parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine blanche monochrome dans le style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/200 -
#633
“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 750/800 -
#488
Een reeks van vijf Chinees porseleinen schaaltjes. Twee met een haarscheur, waarbij één met randschilfer.
Une série de cinq petits plats en porcelaine de Chine. Deux avec cheveux, un avec un éclat.No longer availableDim. h: 8 cm Ø 15 cmEstimate: € 30/50 -
#566
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 197 cmEstimate: € 120/200 -
#664Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#357Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#365
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1600/1800 -
#588
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300