#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#756Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 150 / 250
#574“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#723Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#353Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.
#419A. Engelbrecht“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#886Twee hoekstoeltjes met gedraaide stijlen en rieten zit en met bijpassend tafeltje.
#754“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#7Een inktstel van Brussels porselein, versierd met vergulde motieven en getooid met een gepolychromeerde liggende leeuw met eronder de Belgische wapenspreuk. XIXe eeuw. Zonder recipiënten.
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#690Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#647Een vol messingen luchter met zes armen, telkens met drie lichtpunten.
#332W. Germonpré“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Begijnhof”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120