Similar lots by type
-
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40/60 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200/300 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#636
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 178 cmEstimate: € 100/120 -
#520
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#566Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 338 x 236 cmEstimate: € 200/240 -
#536
Een handgeknoopt Kaukasisch wolen karpet.
Une carpette de Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 152 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#556
Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120/200 -
#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#866
Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25/35 -
#576
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#876Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20/30 -
#726Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200/240 -
#86
Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500/800 -
#696Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 380 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#736Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 243 cmEstimate: € 200/300 -
#530
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60/100 -
#816
Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20/25 -
#856
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 159 x 118 cmEstimate: € 40/50 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#716Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#26Nathan en Il Bisonte
Zes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
Six portefeuilles en cuir, dont quelques avec anneaux.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#159
Een paar reproducties van het Lam Gods.
Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.No longer availableDim. 45 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#523Corneille
“Scheermachine”. Een kleurrijk kunstwerk. Genummerd 238/500.
”Rasoir”. Une oeuvre pleine de couleurs. Numérotée 238/500.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#697Eka
Oude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 35/45 -
#390
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.
Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,70 gEstimate: € 100/150 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#606Meshed
Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100/150 -
#72Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#802
“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#58
Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80/120 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600/700