Similar lots by type
-
#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200 / 240 -
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 138 x 78 cmEstimate: € 20 / 30 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 159 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50 / 80 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#816Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20 / 25 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 380 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#556Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 338 x 236 cmEstimate: € 200 / 240 -
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette persane nouée main à décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#536Een handgeknoopt Kaukasisch wolen karpet.
Une carpette de Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 152 x 103 cmEstimate: € 60 / 100 -
#706Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 220 cmEstimate: € 180 / 220 -
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
Un gobelin. Usures. +- 1700.No longer availableDim. 274 x 146 cmEstimate: € 500 / 800 -
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40 / 60 -
#369“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60 / 120 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612“Zittend naakt”. Aquarel.
”Nu assis”. Une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#771Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#53Een aantal loten gravures e.d. Boekillustraties, ordonantiën, frontispices van o.m. Plantijn uit de XVIde, XVIIde en XVIIIde eeuw. Rariteiten zoals vaantjes en Chinese speelkaarten van Carta Mundi uit 1912 enz. Niet alles in goede staat.
Un lot de gravures e.a. Illustrations de livres, ordonnances, frontispices par e.a. Plantin des XVIe, XVIIe et XVIIIe siècle. Curiosités comme des fanions et des cartes à jeu chinoises par Carta Mundi en 1912 etc. Pas tous en bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#431Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
Un régulateur. Début XXème siècle.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 20 / 25 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240

