Other lots by Heriz
Other lots in this auction
-
#557
Chinese vaas van polychroom porselein met een famille rose decor. XXste eeuw. Op houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose. XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60/80 -
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#550
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,29 gEstimate: € 600/700 -
#20
Een acht rijen parelarmband van verschillende groottes met 18 karaats geel gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en half edelstenen.
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900/1000 -
#743
Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#185Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#61
Een zilveren sauslepel met benen handvat, een verzilverde sigarettendoos en een Belgische zilveren munt uit 1849.
Une cuillère à sauce en argent et manche en os, une boîte à cigarettes argentée et une pièce belge de 1849.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#437
Een sierschotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de faisans et fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#108
Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60/100 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
Deux estampes d’après les classiques.No longer availableDim. 70 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 316 x 216 cmEstimate: € 80/100