Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Heriz

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Tapis persan en laine. Noué main.
Dim. 370 x 255 cm
SKU: 2210190556.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #556
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Heriz

  • #526
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 438 x 325 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #536
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 340 x 230 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #696

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 285 x 197 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.

    Pied de lampe en fer forgé décoré de vignes et à abat-jour en pâte de verre polychrome. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #434
    Ben Menashe

    “Geometrische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met papierstempel.

    “Composition géométrique”. Lithographie. Signée hors planche et avec cachet sec.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #488

    Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.

    Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #744

    “Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.

    “Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615
    Nannini

    Zwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.

    Trois casquettes en coton et nylon en noir, beige en brun.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #101

    Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp

    Une Vierge à l’Enfant en cire et voile en dentelle. Sous une grande cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #152
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Landschap”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile. Signée.
    No longer available
    Dim. 52 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #184
    Josef Schakewits

    “Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La plage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 50 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #117

    Een gestileerde houten scheepsmaquette.

    Une maquette navale en bois stylisé.
    No longer available
    Dim. l: 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

    Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More