Other lots by Heriz
#799Joël KassPeriod: °1937“Fluitspeler”. Litho. Gesigneerd en genummerd 94/190.
Joueur de flûte. Litho. Signée et numérotée 94/190.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
#512Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#768Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132Albert CaulletPeriod: 1875-1950“Boerenkar met driespan”. Olieverf op doek op paneel. Gesigneerd.
”Char fermier à trois chevaux”. Huile sur toile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#3Een lot van elf beeldjes van meerkleurig Belgisch, Duits en Frans porselein. XIXe en XXe eeuw. Twee licht beschadigd.
Un lot de onze statues en porcelaine polychrome belge, allemande et française. XIXème et XXème siècle. Deux avec légers dégâts.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 55 / 80 -
#75Mali’ParmiTwee handtassen van bruine en grijze raffia.
Deux sacs à main en raphia brun et gris.No longer availableEstimate: € 40 / 80