Other lots in this auction
-
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
Trousse en textile et cuir gris.No longer availableDim. 22,5 x 15 ,5 cmEstimate: € 30/50 -
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
”Moïse”. Une statue en bronze d’après Michel Ange.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#580
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700/800 -
#105Louis Vuitton
Een handtas, model Ellipse PM in monogram. Met originele draagtas. Datacode TH 1011. Met slotje, maar zonder sleuteltjes.
Sac à main modèle Ellipse PM en monogramme. Avec sac à porter d’origine. Datacode TH1011. Avec fermoir mais sans clefs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996
“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#247
Een lot met betrekking tot de vrijmetselarij, bestaande uit twee schootsvellen, handschoentjes, aanstellingsdocumenten, reglementen, enz.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#612
Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.
Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#620Alex & Ball
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800/900 -
#527
Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200/300 -
#226
Een tweedeursbuffet met gevacheteerde panelen.
Buffet à deux portes aux panneaux en vachette.No longer availableDim. 95 x 205 50 cmEstimate: € 80/100 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900/1000