Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Tapis persan en laine noué main.
Dim. 316 x 216 cm
SKU: 2210190686.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #686
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.

    Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #751

    Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.

    Vase en porcelaine dite bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #514

    “Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    ”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #767

    Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.

    Quatre carafes en verre et cristal incolores.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #335
    Georgina von Etzdorf

    Een met takken versierde zwart, grijs en bruin fluwelen stola.

    Etole en velours noir, brun et gris décoré de branches.
    No longer available
    Dim. 240 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #791

    Chromen staanlamp. Jaren zeventig.

    Lampadaire en chrome. Années 70.
    No longer available
    Dim. H.115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #79
    Al. De Dobbelaer

    “Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.

    ”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.

    Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Uderzo en Goscinny

    “Astérix le Gaulois”. 14 albums met harde cover, eerste uitgaven. Overwegend in goede staat.

    ”Astérix le Gaulois”. 14 albums, couverture dure, premières éditions.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #174
    Henry Verbeeck
    Period: 1817 - 1863

    “Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.

    “Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #17

    Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.

    Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More