Other lots in this auction
-
#467Val Saint-Lambert
Coupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
Une coupe en verre coulé. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 30/40 -
#227
Een XIXe eeuwse horizontale stoommachine met twee cylinders.
Machine à vapeur horizontale à deux cylindres. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#113
Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
Une maquette navale d’une frégate du XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Lot de trois boîtes différentes en bois.No longer availableDim. b: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#209Jakob Smits
“Kapelletje”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat door de graveur Armand Apol.
“Petite chapelle”. Litho en couleurs. Signée hors planche par le graveur Armand Apol.No longer availableDim. 51 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#741
Een lot cloisonné op geel koper, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselpotje op schaaltje.
Lot de cloisonnés sur cuivre jaune comprenant deux petits vases balustres et un petit pot couvert sur présentoir.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#105Louis Vuitton
Een handtas, model Ellipse PM in monogram. Met originele draagtas. Datacode TH 1011. Met slotje, maar zonder sleuteltjes.
Sac à main modèle Ellipse PM en monogramme. Avec sac à porter d’origine. Datacode TH1011. Avec fermoir mais sans clefs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
Trousse en textile et cuir gris.No longer availableDim. 22,5 x 15 ,5 cmEstimate: € 30/50 -
#126
Een eikenhouten kloostertafel.
Table réfectoire en chêne.No longer availableDim. 230 x 87 cmEstimate: € 200/240 -
#632
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#57
Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws
Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#433
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40/50