#236
Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.
Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableDim. 230 x 150 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Schaal en vaas art deco van fumé glas.
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#270
Alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 450/550 -
#467Val Saint-Lambert
Coupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
Une coupe en verre coulé. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 30/40 -
#613
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Thaï.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 420/460 -
#559
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
”Paire de vues de ville”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 300/400 -
#515Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#793
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#287
Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkan, een suikerpot en twaalf kopjes met elf onderschoteltjes.
Service à café et à thé Louis Philippe en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses à onze soucoupes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#58
Een lot van zes blauw glazen vazen.
Un lot de six vases en verre bleu.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 30/50 -
#281
“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple noble”. Un groupe, partiellement en porcelaine dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100