Similar lots by type
-
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100/150 -
#630
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30/40 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80/100 -
#696Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180/240 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200/300 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80/120 -
#705
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120/200 -
#660
Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200/300 -
#626Lillihan
Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 170 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#353
Kleine muziekdoos met platen.
Petite boîte à musique avec disques.No longer availableDim. B. 32,5 cmEstimate: € 60/100 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#401
Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#404
“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#753
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 70/90 -
#466
Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#531
Twee balustervazen van Chinees porselein met twee oren en met een blauw decor, de ene met kostbaarheden (herstelling aan de bovenrand), de andere met vogels op een bloeiende tak.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 80/120