Similar lots by type
-
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100 / 150 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 153 cmEstimate: € 30 / 40 -
#626Lillihan
Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200 / 300 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80 / 100 -
#724
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#640Heriz
Oosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 370 x 270 cmEstimate: € 120 / 200 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180 / 240 -
#655
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#716
Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660
Een groot handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Grand tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 538 x 320 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#606Vitra
“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658
Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#549
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400 / 600 -
#336
Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456
Een zwartgelakt houten klaptafeltje met een landschapsdecor op het ruitvormig blad. Japans werk.
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#212
Driedelig klokstel van verguld metaal en zwart marmer. Pendule en twee kandelaars. De pendule versierd met het beeld van een jonge vrouw met duiven als symbool voor huwelijkse trouw. XIXde eeuw. Kleine manco’s.
Garniture de cheminée trois pièces en métal doré et marbre noir. Pendule et deux candélabres. La pendule décorée d’une sculpture de jeune femme aux pigeons, symbole de loyauté maritale. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#631
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235
Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 400 / 600 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25 / 35