#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#666
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#476
#516Mori
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#726
#686
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300
#811Val St. Lambert
Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.
#395
#281
#519
“Verger expressionniste”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme H.M.No longer availableDim. 50 x 69,5 cmEstimate: € 300/400 -
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
#403
Een lot van zes kleine bodemvondsten.
Lot de six petites pièces de fouille.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#471
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 180/200 -
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
#478
#364Floris Jespers
“Duinlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 500/600 -
#743
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/240