Similar lots by type
-
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80/100 -
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40/50 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 204 x 204 cmEstimate: € 160/220 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 176 cmEstimate: € 40/50 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200/240 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300/500 -
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60/80 -
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Tapis Caucaze en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 206 cmEstimate: € 180/240 -
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40 -
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#398
Een lot van drie oude haardketels, waarvan twee van geel en één van rood koper.
Lot de trois chaudrons dont deux en cuivre jaune et un en cuivre rouge.No longer availableDim. Ø: 40 & 47 cmEstimate: € 30/50 -
#40
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 350/450 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#69
“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een ronde schotel van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Einde XIXde eeuw.
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120/200 -
#553
Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200/250 -
#279P. Tack
“Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.
“Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#333
Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
Lot de sept anciennes caméras à photographies et une paire de jumelles.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#793
Een koperen luchtertje met vijf lichtarmen eindigend in leliebladeren en met meerkleurige glazen kappen.
Petit lustre en cuivre à cinq lumières se terminant en feuilles de lys et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70/90 -
#412
“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#71
Een divers lot dozen van hout en metaal. Bijgevoegd een koperen kruithoorn.
Lot de boîtes diverses en bois et en métal. On ajoute une corne à poudre en cuivre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#469
“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80/120