#406Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#566GabbehEen handgeknoopte Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#459Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#388BidjarEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#712Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#279Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#704Een Chinees kleed van wol.
#659HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#184HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
#252Kazak CaucaseEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#249Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#496KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
#144KashmirEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#724Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#714Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#676BachtiariEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#132Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50 / 100
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
#175Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#586Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#503Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454Hubert BellisPeriod: 1831-1902“Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#65CartierEen geëmailleerd en vergulde wekker. Genummerd: 7511 09275 met certificaat en in originele doos.
Réveil doré et émaillé. Numéro 7511 09275 avec certificat et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#716Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.
Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60 / 80