Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.

Carpette persane en laine. Nouée main.
Dim. 287 x 77 cm
SKU: 1904160472.
Category: Tapijt.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566
    Gabbeh

    Een handgeknoopte Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #459

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296
    Josheghan

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 312
    Estimate: € 100 / 120
  • #256
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.

    Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 278 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #388
    Bidjar

    Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #712

    Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 222 x 142 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. h: 220 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #704

    Een Chinees kleed van wol.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 141 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 283 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 244 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper met een floraal decor.

    Couloir d’Orient en laine à décor floral. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 102 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #502

    Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.

    Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #252
    Kazak Caucase

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 145 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #249

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 245 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 184 x 280 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #496
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 308 x 207 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #672
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.

    Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 137 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #144
    Kashmir

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 221 x 141 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #724

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #714

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Tapis chinois en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 245 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #676
    Bachtiari

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 213 x 307 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #132

    Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #725

    Een lot van negen kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger en twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.

    Lot de neuf petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier et deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #752

    Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.

    Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #758

    Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.

    Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier aux maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 14,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #449
    Vera Noens

    “Stationsklok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Horloge de gare”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #586

    Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.

    Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.

    Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    Hubert Bellis
    Period: 1831-1902

    “Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #390

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. XIXde eeuw.

    Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 170 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #65
    Cartier

    Een geëmailleerd en vergulde wekker. Genummerd: 7511 09275 met certificaat en in originele doos.

    Réveil doré et émaillé. Numéro 7511 09275 avec certificat et dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #716

    Mahoniehouten bed, tijdperk Louis-Philippe.

    Lit en acajou d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #764
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More