#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#526BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
#616Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#548Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#636Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#676HosinabadhEen handgeknoopt Perzische wollen loper.
#568Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#506Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#646Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#606Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#578Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#563Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120
#66Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#110Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. pareltjes en een klein robijntje.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 200 / 300 -
#232“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
#402J. Vermeylen“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village à travers la forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#321Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
#489“Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.
Femmes dans un jardin. Et Pie sur une branche fleurie. Deux peintures japonaises sur soie. Les deux signées.No longer availableDim. 25,5 x 31,5 & 20,5 x 27,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141Een lot zilver, bestaande uit een 925‰ golftroffeetje van Wolfers op marmeren voet, een 830‰ kandelaartje, een dameshorloge, een zakhorloge, een schaaltje met email, een schaaltje met een Oostenrijkse munt met beeltenis van Maria Theresia en een sigarettendoosje.
Un lot d'argent, composé d'un trophée de golf Wolfers 925‰ sur un socle en marbre, un bougeoir 830‰, une montre femme, une montre gousset, un bol avec émail, un bol avec un Autrichien pièce représentant Marie-Thérèse et une boîte à cigarettes.No longer availableDim. 610 g zonder horlogesEstimate: € 200 / 300 -
#638Een oude messingen obus met kop.
#360Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#496NainPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120