#558Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#548Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#486KayseriEen handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
#568Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#606Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#626Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
#566Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#563Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#616Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
#578Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#528Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
#636Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#676HosinabadhEen handgeknoopt Perzische wollen loper.
#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#506Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100 / 150
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230 -
#7Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#251Een rechthoekige patrijspoort en een scheepsschroef.
#128I. Klinov e.a. “Encyclopaedia of Israel in Pictures”. Acht delen in koperen houder, versierd met menorah’s. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.
I. Klinov et al. Encyclopédie d'Israël en images . Huit volumes sous support en laiton, décorés de menorahs. Ed. Laam, Tel-Aviv 1950-1951.No longer availableDim. 21,5 x 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#491Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
#318Val St. LambertEen grote en een kleine designcoupe van paars kristal uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan de basis.
Un grand et un petit coupe en cristal violet des années 1950. Marqué en bas. Petits éclats à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374R. De Boer naar Rembrandt. “Oude hoeve”. Gravure.
R. De Boer d'après Rembrandt. Vieille ferme. Gravure.No longer availableDim. 13 x 31,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#479“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#25Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een licht blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une pierre bleu clair.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 300 / 350 -
#105AxedoEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 400 / 500