Similar lots by type
-
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100 / 150 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 400 x 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180 / 240 -
#486Kayseri
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 173 x 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25 / 35 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140 -
#361Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Modum servare, finemque tenere...” (26 x 44 cm) en “Wachten op Amélie (Poulain)” (17 x 30 cm). Twee tekeningen gedateerd 2005 en 2002.
“Modum servare, finemque tenere...” (26 x 44 cm) et “Wachten op Amélie (Poulain)” (17 x 30 cm). Deux dessins datés 2005 et 2002.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Ernest Claes
“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
“Ik en De Witte”. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251
Een rechthoekige patrijspoort en een scheepsschroef.
Un hublot rectangulaire et une hélice de bateau.No longer availableDim. 32 x 22 cm & D 32Estimate: € 80 / 120 -
#629
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678
Twee oude collectebussen, waarbij één van gebeeldhouwd eikenhout en één van zink.
Deux anciennes boîtes de collection, l'une en chêne sculpté et l'autre en zinc.No longer availableDim. h: 2à & 19 cmEstimate: € 35 / 40 -
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#586
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
Une paire de tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 132 x 80 & 167 x 88 cmEstimate: € 30 / 50