Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Un tapis de laine persan noué à la main.
Dim. 202 x 144 cm
SKU: 2202220406.
Category: Tapijt.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #406
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #646

    Een Pakistaans wollen lopertje.

    Un tapis pakistanais en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #656

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 380x292cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 294 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #506

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #207

    Een wollen tafeltapijt.

    Un tapis de table en laine.
    No longer available
    Dim. 200 cm x 138 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #566

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turque noué à la main.
    No longer available
    Dim. 285x188cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #456

    Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 283 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #426

    Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis de laine turc antique noué à la main.
    No longer available
    Dim. 410 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #376

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 199 x 119 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 199 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 311 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 370 x 257 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #366

    Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.

    Lot de treize petits tapis en laine.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 - 70 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #446

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.

    Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 284x240cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.
    No longer available
    Dim. 410 x 305 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.

    Un tapis tunisien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 299 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.

    Un tapis de soie ouzbek noué à la main.
    No longer available
    Dim. 197 x 173 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.
    No longer available
    Dim. 302 x 238 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #354

    Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.

    Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.

    Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.
    No longer available
    Dim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7

    Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.

    Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #447

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #521

    “Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.

    "Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #36

    Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.

    Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.
    No longer available
    Dim. 71,5 x 39 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).

    Lot de trois briquets dont un de Couronne dans un étui (10 x 8 cm).
    No longer available
    Dim. 5,5 - 6,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #696

    Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.

    Table à thé en bois tourné à tablette en laiton décoré de dragons gravés.
    No longer available
    Dim. H:67cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #442

    Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.

    Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.
    No longer available
    Dim. H:11-27cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #412

    “Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.

    "Horizon." Huile sur bois. Porte monogramme à l'arrière WS 93. Dégât.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #49

    “Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.

    “Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.
    No longer available
    Dim. 26 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More