Similar lots by type
-
#496HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200 / 250 -
#506Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250 / 350 -
#176Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 410 x 305 cmEstimate: € 400 / 600 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 199 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60 / 80 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40 / 50 -
#656Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
Lot de treize petits tapis en laine.No longer availableDim. 25 x 30 - 70 x 55 cmEstimate: € 60 / 70 -
#207Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50 / 60 -
#646Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 285x188cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 380x292cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120 / 160 -
#386Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
Un tapis de soie ouzbek noué à la main.No longer availableDim. 197 x 173 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150 / 200 -
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200 / 240 -
#456Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#515Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#497“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 900 -
#251Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#43Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.
Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#196Een tweedelig gebeeldhouwd eikenhouten meubel in Mechelse stijl met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Meuble à deux corps en chêne sculpté de style malinois, le bas à deux portes pleines et un tiroir, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. 222 x 115 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Daum, FranceEen vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 50 -
#113Een verguld bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bronze doré de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 40 / 60 -
#143“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 240 / 360 -
#393PopworksEen draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.
Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#374“Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.
"Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#223Een milieu-de-table van verzilverd metaal ùet glazen recipiënt.
Une table écologique en métal argenté avec un récipient en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140

