#646Een Pakistaans wollen lopertje.
#656Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#207Een wollen tafeltapijt.
#566Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#456Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#426Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#376Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#466Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#366Een lot van dertien kleine wollen tapijtjes.
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
#576Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#176Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#436Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
#386Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
#556HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.No longer availableDim. 302 x 238 cmEstimate: € 200 / 300
#354Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
#381Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.
Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.No longer availableDim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#447Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein.
#51Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#36Een gefineerd naaitafeltje in régencestijl met entretoise, een lade en een spiegel in het klapblad.
Table d’ouvrage en placage de style Régence avec entretoise, un tiroir et un miroir dans le plateau rabattable.No longer availableDim. 71,5 x 39 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#313Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).
#696Een gedraaid houten theetafeltje met een messingen blad, versierd met een gegraveerd drakendecor.
#442Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.
Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.No longer availableDim. H:11-27cmEstimate: € 30 / 40 -
#412“Horizon.” Olieverf op hout. Draagt monogram achteraan W.S. 93. Beschadiging.
"Horizon." Huile sur bois. Porte monogramme à l'arrière WS 93. Dégât.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#49“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120